27 marca 2019

Żłobek Suchanino

Placówka znajduje się przy ul. Noskowskiego 1, w centrum osiedla Suchanino, które jest dobrze skomunikowane z dzielnicami: Aniołki, Morena, Piecki-Migowo, Wrzeszcz. Muzyczny klimat osiedla, między innymi nazwy okolicznych ulic, stał się inspiracją do stworzenia tematycznego wystroju. Już od wejścia każdy witany jest przez wybitnych kompozytorów muzyki klasycznej. Nieprzypadkowo zostały również nazwane poszczególne grupy przedszkolne oraz żłobkowe.

Pomieszczenia, w których przebywają dzieci, znajdują się na 1 kondygnacji budynku wielobranżowego. W placówce mieszczą się 3 sale przedszkolne, 2 sale żłobkowe oraz sala wielofunkcyjna, która idealnie sprawdza się podczas zajęć sportowych, tanecznych czy imprez okolicznościowych. Każda sala ma zapewniony dostęp do łazienek. Do dyspozycji podopiecznych jest również duży taras z placem zabaw. Placówka wyposażona jest w monitoring.

Żłobek przeznaczony jest na 45 dzieci od 1. do 3. roku życia. Przestronne sale są bogato wyposażone w odpowiedni sprzęt, meble, zabawki oraz pomoce dydaktyczne. W zależności od potrzeb i zainteresowań dzieci organizowane są kąciki tematyczne (plastyczny, literacki, relaksacyjny).

Dla większości dzieci żłobek to pierwsze, poza rodziną, środowisko społeczne. Na ich dalszy indywidualny rozwój doświadczenia z tego okresu mają ogromny wpływ. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by jakość świadczonych usług opiekuńczo-wychowawczych była jak najlepsza. Nasz żłobek to miejsce sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi, zabawie i odpoczynkowi. Dbamy o to, by nasi podopieczni czuli się bezpieczni, akceptowani i szczęśliwi.

Kadra żłobka to osoby posiadające nie tylko odpowiednie kwalifikacje i wykształcenie, ale również predyspozycje do pracy z dziećmi i wielkie serce. Opiekunki dbają o zaspokojenie podstawowych potrzeb dzieci, udzielają im wsparcia w trudnych chwilach, uczą samodzielności, organizują zajęcia dostosowane do ich wieku i możliwości. Program zajęć jest urozmaicony – w każdym tygodniu odbywają się zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe i edukacyjne.

Wszystko, co robimy, robimy z myślą o dzieciach. To one są dla nas inspiracją, a ich uśmiechy i radość – potwierdzeniem, że zmierzamy we właściwym kierunku.

MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_KORYTARZ_01
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SALA 1_01
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SALA 1_02
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SALA 2_01
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SALA 2_02
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SALA 3_01
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SALA 3_02
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SALA 4_01
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SALA 4_02
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SALA 5_01
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SALA 5_02
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SZATNIA_01
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SZATNIA_02
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_SZATNIA_PAKIET
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_TOALETA_01
MEGAMOCNI_NOSKOWSKIEGO_TOALETA_02


Więcej

Zapraszamy do kontaktu!


Kontakt