27 marca 2019

Żłobek Stogi

Żłobek na Stogach jest odpowiedzią na potrzeby rodziców i ich małych pociech. Placówka mieści się w Centrum Administracyjno-Usługowym KOGA przy ul. Andruszkiewicza. Ze względu na położenie w niedalekiej odległości od morza, wnętrzom nadano morski klimat. Wystrój pobudza wyobraźnię i pozytywnie nastraja podopiecznych na cały dzień pobytu.   

Placówka jest przygotowana na przyjęcie dwóch grup dzieci od 12 miesiąca życia do 2,5 lat. Sale żłobkowe, przestronne i kolorowe, są zaaranżowane w taki sposób, by spełniać wszelkie potrzeby najmłodszych. Każda jest bogato wyposażona i posiada własną łazienkę. Dzięki przestronnemu ogrodowi maluchy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi, gwarantujemy nie tylko profesjonalną opiekę nad maluchami, ale także sprzyjanie ich harmonijnemu rozwojowi poprzez szereg zabaw i zajęć. Personel otacza podopiecznych miłością, czułością i troską, dba o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Zależy nam na tym, aby wychowankowie byli u nas bezpieczni i szczęśliwi, dlatego zatrudniamy doświadczoną, odpowiedzialną, cierpliwą i uśmiechniętą kadrę. Ludzi z pasją, którzy wspierają nas w misji tworzenia miejsca przyjaznego każdemu dziecku.

W ciągu zachęcamy wychowanków do wyrażania własnych potrzeb. Uczymy dzieci samodzielności i wdrażamy nawyki higieniczne. W zgodzie z przyjętym przez nas programem rozwojowym chcemy, by dziecko uczyło się szacunku do siebie i innych, kultury przy stole i w zabawie, dojrzałości społecznej i form grzecznościowych. Dbamy o rozwój umysłowy, manualny, ruchowy, a także rozwój myślenia i mowy oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. 

Szczęśliwe dzieciństwo to fundament w dalszej fazie życia człowieka. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by dzieci uczęszczające do naszego żłobka czuły się zadowolone i rozwijały się w atmosferze zabawy, uśmiechu i radości. Dbamy o to, by podczas pobytu mogły odkrywać świat i jego tajemnice, uczyć się nowych rzeczy, gromadzić doświadczenia i przeżywać wspaniałe przygody. Pragniemy, by wszyscy wychowankowie miło wspominali spędzone z nami chwile.

cgl_przedszkole_int_001
cgl_przedszkole_int_002
cgl_przedszkole_int_003
cgl_przedszkole_int_004
cgl_przedszkole_int_005
cgl_przedszkole_int_006
cgl_przedszkole_int_007
cgl_przedszkole_int_008
cgl_przedszkole_int_009
cgl_przedszkole_int_010
cgl_przedszkole_int_011
cgl_przedszkole_int_012
cgl_przedszkole_int_013
cgl_przedszkole_int_014
cgl_przedszkole_int_015
cgl_przedszkole_int_016
cgl_przedszkole_int_017
cgl_przedszkole_int_018
cgl_przedszkole_int_019
cgl_przedszkole_int_020
cgl_przedszkole_int_021
cgl_przedszkole_int_022
cgl_przedszkole_int_023
cgl_przedszkole_int_024
cgl_przedszkole_int_025
cgl_przedszkole_int_026
cgl_przedszkole_int_027
cgl_przedszkole_int_028
cgl_przedszkole_int_029
cgl_przedszkole_int_030


Więcej

Zapraszamy do kontaktu!


Kontakt