water pollution in hindi essay university of the arts essay symbolism of the glass menagerie essay motivation outline essay hook essay generator
27 marca 2019

Żłobek Stogi

Żłobek na Stogach jest odpowiedzią na potrzeby rodziców i ich małych pociech. Placówka mieści się w Centrum Administracyjno-Usługowym KOGA przy ul. Andruszkiewicza. Ze względu na położenie w niedalekiej odległości od morza, wnętrzom nadano morski klimat. Wystrój pobudza wyobraźnię i pozytywnie nastraja podopiecznych na cały dzień pobytu.   

Placówka jest przygotowana na przyjęcie dwóch grup dzieci od 12 miesiąca życia do 2,5 lat. Sale żłobkowe, przestronne i kolorowe, są zaaranżowane w taki sposób, by spełniać wszelkie potrzeby najmłodszych. Każda jest bogato wyposażona i posiada własną łazienkę. Dzięki przestronnemu ogrodowi maluchy mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z dziećmi, gwarantujemy nie tylko profesjonalną opiekę nad maluchami, ale także sprzyjanie ich harmonijnemu rozwojowi poprzez szereg zabaw i zajęć. Personel otacza podopiecznych miłością, czułością i troską, dba o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie. Zależy nam na tym, aby wychowankowie byli u nas bezpieczni i szczęśliwi, dlatego zatrudniamy doświadczoną, odpowiedzialną, cierpliwą i uśmiechniętą kadrę. Ludzi z pasją, którzy wspierają nas w misji tworzenia miejsca przyjaznego każdemu dziecku.

W ciągu zachęcamy wychowanków do wyrażania własnych potrzeb. Uczymy dzieci samodzielności i wdrażamy nawyki higieniczne. W zgodzie z przyjętym przez nas programem rozwojowym chcemy, by dziecko uczyło się szacunku do siebie i innych, kultury przy stole i w zabawie, dojrzałości społecznej i form grzecznościowych. Dbamy o rozwój umysłowy, manualny, ruchowy, a także rozwój myślenia i mowy oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. 

Szczęśliwe dzieciństwo to fundament w dalszej fazie życia człowieka. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by dzieci uczęszczające do naszego żłobka czuły się zadowolone i rozwijały się w atmosferze zabawy, uśmiechu i radości. Dbamy o to, by podczas pobytu mogły odkrywać świat i jego tajemnice, uczyć się nowych rzeczy, gromadzić doświadczenia i przeżywać wspaniałe przygody. Pragniemy, by wszyscy wychowankowie miło wspominali spędzone z nami chwile.

cgl_przedszkole_int_001
cgl_przedszkole_int_002
cgl_przedszkole_int_003
cgl_przedszkole_int_004
cgl_przedszkole_int_005
cgl_przedszkole_int_006
cgl_przedszkole_int_007
cgl_przedszkole_int_008
cgl_przedszkole_int_009
cgl_przedszkole_int_010
cgl_przedszkole_int_011
cgl_przedszkole_int_012
cgl_przedszkole_int_013
cgl_przedszkole_int_014
cgl_przedszkole_int_015
cgl_przedszkole_int_016
cgl_przedszkole_int_017
cgl_przedszkole_int_018
cgl_przedszkole_int_019
cgl_przedszkole_int_020
cgl_przedszkole_int_021
cgl_przedszkole_int_022
cgl_przedszkole_int_023
cgl_przedszkole_int_024
cgl_przedszkole_int_025
cgl_przedszkole_int_026
cgl_przedszkole_int_027
cgl_przedszkole_int_028
cgl_przedszkole_int_029
cgl_przedszkole_int_030


Więcej

Zapraszamy do kontaktu!


Kontakt