26 maja 2020

Żłobek Jasień

Żłobek MegaMocni Gdańsk Jasień

MegaMocni to marka prywatnych żłobków oraz przedszkoli na terenie Gdańska, która świadczy o wysokim poziomie pod względem merytorycznym jak i wyposażenia placówki. Żłobek na Jasieniu utrzymany jest w minimalistycznej, skandynawskiej stylistyce nawiązującej do elementów przyrody. Duże, otwarte przestrzenie żłobka pozwalają na kreatywne myślenie oraz twórcze wykorzystanie energii maluchów. Żłobek działa według metody nauczania „Key to learning”, czyli „Klucz do uczenia się”, która polega na pokazaniu dziecku zasobów, narzędzi do radzenia sobie w świecie, które on sam posiada. W ramach różnych modułów przeprowadzane są ćwiczenia, które uczą samodzielnego myślenia, strategii, planowania, autoprezentacji i umiejętności społecznych.

Prywatny żłobek w Jasieniu

Wiemy, jak ważny jest rozwój dziecka w pierwszych trzech lata życia. Dziecko wtedy przechodzi największe skoki rozwojowe. Uczy się chodzić, mówić, komunikować, uczy się rozmawiać z ludźmi, powoli uczy się samodzielność oraz pewności siebie. Pojawiają się pierwsze zainteresowania oraz talenty. Dziecko w tym czasie jest otwarte na wszystkie bodźce i bardzo ważne jest to, aby wybierać to, co jest dla niego odpowiednie w tym właśnie momencie. Trudno zachować minimalizm przy tak duże ofercie multimedialnej, która otacza nas zewsząd. W naszych żłobkach wierzymy w prawdziwe relacje. Do dzieci podchodzi ze zrozumieniem ich małych potrzeb oraz problemów, których sukcesywne rozwiązywanie zbuduje ich wielki świat. Prywatna opieka nad dziećmi daje możliwości pracy indywidualnej, której często brakuje w publicznych placówkach. To także możliwość zdrowej diety, dostosowanej do potrzeb 1-3-latka oraz uwzględniającej ewentualne alergie pokarmowe. W prywatnym żłobku MegaMocni staramy się zrównoważyć rozwój ruchowy oraz intelektualny dziecka. Zajęcia w żłobku oraz zabawa ma na celu poprawę integracji sensorycznej dziecka oraz budowę jego aparatu emocjonalnego, który w przyszłości pomoże prawidłowo nazwać oraz radzić sobie nie tylko z przyjemnymi, ale także tymi trudniejszymi emocjami.

Osiedle Jasień

Dobrze skomunikowana z centrum Gdańska dzielnica Jasień jest przestrzenią idealną dla rodzin z dziećmi. Liczne tereny zielone, jezioro, niska zabudowa – to wszystko sprzyja kontaktom rówieśniczym oraz zdrowemu rozwojowi dziecka, które ma wiele okazji do spacerów na świeżym powietrzu. Wychodząc naprzeciw potrzebom młodych rodziców z dzielnicy Jasień w Gdańsku, oferujemy opiekę nad dziećmi w prywatnym żłobku MegaMocni. Szczegóły oferty oraz programu, z którego korzystamy podczas zajęć w żłobku, znajdą Państwo na naszych stronach. Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu. Odpowiemy na każde nurtujące pytanie, bo doskonale wiemy, co znaczy dziecko w żłobku i gwarantujemy, że jest ono dla nas również bardzo ważne. Gdzie dokładnie mieści się nasz żłobek? Gdańsk – Jasień, ul. Przywidzka 7. Sprawdź koniecznie ten adres – być może mieszkasz tuż obok! Serdecznie zapraszamy również do naszej galerii – zobacz, jak uczymy poprzez zabawę oraz bawimy się ucząc ciągle nowych rzeczy.

żłobek megamocni gdańsk jasień korytarz galeria
żłobek megamocni gdańsk jasień sala zabaw galeria
żłobek megamocni gdańsk jasień sala eksperymentów
żłobek megamocni gdańsk jasień korytarz 2


Więcej

Zapraszamy do kontaktu!


Kontakt