planes trains best essay ever roman entertainment essay amiri baraka essay illegal drug essay editorial essay on robert ross essay format for sat
27 marca 2019

Żłobek Chełm

Żłobek MegaMocni Gdańsk Chełm to placówka usytuowana jest w dogodnym miejscu, w sercu gdańskiej dzielnicy Chełm, dobrze skomunikowanej z centrum miasta. Ciepłe, pastelowe wnętrze każdego wprawia w dobry nastrój. Żłobek przeznaczony jest na 100 dzieci. Obecnie w placówce działa 5 grup: Tropiciele, Wynalazcy, Wędrowcy, Turyści, Wytrwali Zdobywcy. Pierwsze grupy  powstały w 2015 roku, wraz z uruchomieniem przedszkola, a kolejne w 2018 roku.

Wyposażenie żłobka

Placówka dysponuje przestronnymi, komfortowymi i nowoczesnymi salami, z których każda posiada dostęp do łazienek. Pomieszczenia żłobka są bezpiecznie urządzone i bogato wyposażone niezbędne sprzęty, a także gry edukacyjne i zabawki dopasowane do wieku i możliwości dzieci, sprzyjające rozwojowi intelektualnemu, poznawczemu, emocjonalnemu oraz werbalnemu. W obiekcie funkcjonuje kuchnia, z której pyszne i zdrowe posiłki codziennie wędrują na talerzyki podopiecznych we wszystkich placówkach.  

Misją żłobka jest wspieranie rodziców w wychowaniu i opiece nad dziećmi z uwzględnieniem ich potrzeb rozwojowych. W naszej placówce każdy maluch aktywnie spędza czas, odkrywając świat i rozwijając swoją kreatywność. Wykwalifikowana i doświadczona kadra każdego dnia zapewnia dzieciom jak najlepszą opiekę, mnóstwo miłości oraz bogaty wachlarz zajęć: plastycznych, muzycznych, ruchowym oraz edukacyjnych. A wszystko w ciepłej i przyjaznej atmosferze, która wzmacnia u najmłodszych poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i zrozumienia, niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Bezpieczny żłobek dla Twojego dziecka

W placówce pracują osoby odpowiedzialne, troskliwe i wrażliwe na potrzeby najmłodszych, dla których praca z dziećmi to prawdziwa pasja. W całokształcie swojej pracy na  pierwszym miejscu stawiają dziecko – jego dobro, poznanie wychowanków, a także planowanie działań w grupie w taki sposób, by każdy maluch mógł rozwijać się harmonijnie, bezpiecznie, mądrze i twórczo. Opiekunki wychodzą naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom dzieci, pomagają podopiecznym stać się samodzielnymi, poznać siebie i rozumieć innych.

Każde dziecko jest niezwykłe, każde jest inne. W naszej placówce pragniemy rozwijać naturalne zdolności i predyspozycje maluchów, przygotowywać je do samodzielności i zapewnić dobry start na drodze dalszej edukacji.

Żłobek MegaMocni Gdańsk Chełm zaprasza!

Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze A1
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze A2
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze A3
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze B1
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze B2
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze B3
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze B4
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze C1
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze C2
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze C3


Więcej

Zapraszamy do kontaktu!


Kontakt

Żłobek MegaMocni Gdańsk Chełm
Tel: 58 300 00 23
Władysława Cieszyńskiego 1A
Gdańsk, 80-809