27 marca 2019

Żłobek Chełm

Żłobek MegaMocni Gdańsk Chełm to placówka usytuowana jest w dogodnym miejscu, w sercu gdańskiej dzielnicy Chełm, dobrze skomunikowanej z centrum miasta. Cały żłobek pomieści 100 dzieci. Obecnie w placówce działa 5 grup: Tropiciele, Wynalazcy, Wędrowcy, Turyści i Wytrwali Zdobywcy. Pierwsze grupy  powstały w 2015 roku, wraz z uruchomieniem przedszkola, a kolejne w 2018 roku.

Wyposażenie żłobka

Placówka dysponuje przestronnymi, komfortowymi i nowoczesnymi salami, z których każda posiada dostęp do łazienek. Pomieszczenia żłobka są bezpiecznie urządzone i bogato wyposażone w niezbędne sprzęty, a także gry edukacyjne i zabawki dopasowane do wieku oraz możliwości dzieci. Sprzyjają one rozwojowi intelektualnemu, poznawczemu, emocjonalnemu oraz werbalnemu. W obiekcie funkcjonuje kuchnia, z której pyszne i zdrowe posiłki codziennie wędrują na talerze podopiecznych we wszystkich naszych placówkach.

Misją żłobka jest wspieranie rodziców w wychowaniu i opiece nad dziećmi z uwzględnieniem ich potrzeb rozwojowych. W naszej placówce każdy maluch aktywnie spędza czas, odkrywając świat i rozwijając swoją kreatywność. Wykwalifikowana i doświadczona kadra każdego dnia zapewnia dzieciom jak najlepszą opiekę, mnóstwo miłości oraz bogaty wachlarz zajęć: plastycznych, muzycznych, ruchowym oraz edukacyjnych. A wszystko w ciepłej i przyjaznej atmosferze, która wzmacnia u najmłodszych poczucie bezpieczeństwa, akceptacji i zrozumienia, niezbędne do prawidłowego rozwoju.

Bezpieczny żłobek dla Twojego dziecka

W placówce pracują osoby odpowiedzialne, troskliwe i wrażliwe na potrzeby najmłodszych, dla których praca z dziećmi to prawdziwa pasja. W całokształcie swojej pracy na pierwszym miejscu stawiają dziecko – jego dobro, poznanie wychowanków, a także planowanie działań w grupie w taki sposób, by każdy maluch mógł rozwijać się harmonijnie, bezpiecznie, mądrze i twórczo. Opiekunki wychodzą naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom dzieci, pomagają podopiecznym stać się samodzielnymi, poznać siebie i rozumieć innych.

Każde dziecko jest niezwykłe, każde jest inne. W naszej placówce pragniemy rozwijać naturalne zdolności i predyspozycje maluchów, przygotowywać je do samodzielności i zapewnić dobry start na drodze dalszej edukacji.

Żłobek MegaMocni Gdańsk Chełm zaprasza!

Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze A1
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze A2
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze A3
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze B1
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze B2
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze B3
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze B4
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze C1
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze C2
Żłobek Megamocni Gdańsk Chełm - wnętrze C3


Więcej

Zapraszamy do kontaktu!


Kontakt

Żłobek MegaMocni Gdańsk Chełm
Tel: 58 300 00 23
Władysława Cieszyńskiego 1A
Gdańsk, 80-809