6 czerwca 2018

Co nas wyróżnia

W placówkach MegaMocni na Zaspie, Chełmie, Suchaninie, Stogach, Strzyży, Jasieniu oraz w Gościcinie funkcjonują grupy żłobkowe. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i profesjonalna opieka nad dziećmi przez doświadczony personel. Od samego początku zachęcamy maluchy do nabywania nowych umiejętności manualnych, mentalnych oraz motorycznych. ​


Zabawy Fundamentalne

W naszych żłobkach realizujemy brytyjski program „Zabawy Fundamentalne”, który przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-6 lat. Program ten powstał w wyniku wieloletnich badań dwóch ekspertów w dziedzinie edukacji wczesnoszkolnej, Colina Rose oraz Gordona Drydena, i jest bazą do prawidłowego rozwoju dziecka – zarówno ruchowego, jak i psychicznego.

Zdrowie

W żłobkach MegaMocni wszystkie dzieci maja równe szanse. Dlatego do naszych placówek przyjmowane są dzieci z chorobami przewlekłymi, takimi jak: astma, cukrzyca i alergie pokarmowe. Dzięki prowadzeniu własnej kuchni i ścisłej współpracy z dietetykiem, realizujemy specjalistyczne diety.

Gimnastyka ogólnorozwojowa

Kształtowanie prawidłowej postawy ciała oraz rozwijanie motoryki i koordynacji ruchowej to istotne zajęcia realizowane w naszych placówkach. Pod opieką oraz nadzorem nauczycieli, maluch ćwiczą samodzielnie, a także uczestniczą w zabawach ruchowych oraz grach razem z rówieśnikami.

Zajęcia plastyczne

Zajęcia plastyczne to jedna z najważniejszych form aktywności prowadzonej w naszych żłobkach. Dzieci, za pomocą licznych środków plastycznych, rozwijają swoją pomysłowość i wyobraźnię. Poprzez tworzenie prac plastycznych mogą wyrazić swoje uczucia oraz myśli.