27 marca 2019

Żłobek Zaspa

Dzienny punkt opieki, który mieści się w jednej z sal przedszkola MegaMocni Zaspa, to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta. Kolorowe wnętrze placówki stworzone na wzór rakiety kosmicznej przywołuje uśmiech na twarzach wszystkich podopiecznych. Grupa żłobkowa została przystosowana do przyjęcia kilkudziesięciu dzieci w wieku od 1 do 2,5 roku życia. 

Do dyspozycji maluchów są przestronne, nowoczesne sale zabaw, wydzielone miejsca do odpoczynku, szatnia oraz łazienki Zależało nam na stworzeniu dzieciom przyjaznej i przestrzeni, która zapewni im poczucie bezpieczeństwa i umożliwi rozwijanie swoich pasji i talentów. Pomieszczenie zaadaptowane na punkt opieki wyposażone jest w niezbędne sprzęty, meble oraz zabawki dopasowane do wieku i możliwości dzieci. 

W naszej placówce dzieci pozostają pod troskliwą opieką wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunek dbających o bezpieczeństwo, prawidłowy rozwój i dobre samopoczucie każdego maluszka. Uśmiech i radość podopiecznych motywuje do tworzenia różnorodnych zajęć i twórczych zabaw. 

Szczególnie ważną rolę w naszym punkcie opieki odgrywa indywidualny stosunek do dzieci, dzięki któremu podopieczni mogą uczyć się i odkrywać świat we własnym tempie.  Dokładamy wszelkich starań, by dzieci rozwijały się w atmosferze życzliwości, przyjaźni i domowego ciepła. Dbamy o to, by maluchy czuły się szczęśliwe i zadowolone.

W ramach codziennych zajęć zapewniamy zabawy wspomagające wszechstronny rozwój, podczas których maluchy mogą wykazywać się samodzielnością i kreatywnością, a także ćwiczyć współpracę z rówieśnikami. Uczymy ich podstawowych umiejętności, takich jak korzystanie z nocnika, mycie rąk i zębów, samodzielne spożywanie posiłków. Nasi wychowankowie uczą się wiary we własne siły, doceniania własnych, indywidualnych zdolności oraz chęci ich nieustannego doskonalenia.

Dzieci są ciekawe świata, my chcemy pomóc im ten świat odkrywać. Pragniemy, aby nasza placówka dawała dzieciom radość i nauczyła je twórczo myśleć i działać w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu!